Çınar Koleji

EĞİTİMİN ÇEYREK ASRI AŞKIN KÖKLÜ ÇINARI…

Çınar Koleji, geleceğimizi imar edecek iyi eğitim almış, başarılı ve erdemli nesiller yetiştirmek gayesi ile “Eğitim Sevgi ile Başlar” diyerek 1995 yılında, İstanbul hizmete açıldı. Ülke çapındaki başarıları, özel eğitim sektörüne getirdiği yenilikleri ve eğitime değer katan projeleri ile alanında kısa sürede önemli bir “eğitim markası” oldu.

Çınar Koleji, yaşadığı toplumun değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmeye 2001 yılında Başakşehir’de inşa ettiği modern kampüsünde devam etti. Çınar Koleji’nin 2010 yılında Büyükçekmece, 2011 yılında Çekmeköy ve Malatya, 2015 yılında Çekmeköy Lise Kampüsü ve 2014 yılında Esenyurt Kampüsü eğitim dünyasına “merhaba” dedi.

ÇINAR’IN BÜYÜYEN NİTELİKLİ EĞİTİM AĞI

Ülkemizin seçkin üniversitelerinde okuyan yüzlerce öğrencisi oldu. Ferdi başarıdan çok toplu başarıyı önemsedi. Anaokulundan üniversiteye “büyük ideallere sahip olan nesiller” yetiştirdi. Başta Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı Yaşam Becerileri Merkezi olmak üzere Modern Uzay Gözlem Evi, Mobil Planetaryum ile önemli yeniliklere imza attı.

Yaşam Boyu İhtiyaç Duyulan Yetenekler İçin YBM!

Türkiye'nin İlk ve En Kapsamlı Yaşam Becerileri Merkezi

Okul, öğrencinin sadece soyut bilgi aldığı mekânlar değil. mutlu olacağı ve yaşamın her alanında işlerine yarayacak farklı beceriler kazanacakları alanlar olmalıdır.